DİZİ: TAŞIYICI

Hafta İçi Her Gün - 19:00

Taşıyıcı 15. Bölüm izle 18 Şubat 2020, Salı

19 Şubat 2020, Çarşamba

FRANK DOSTUNU BULABİLECEK Mİ?

Her bölümünde başka bir maceraya sürükleyen Taşıyıcı’da bugün Frank, ordudan arkadaşı ile bir araya gelir. Frank kendisinden yardım isteyen gizli serviste çalışan arkadaşına yardım edecek mi?

16. Bölüm

Orduda asker olduğu günlerden kalan dostu, Frank’tan yardım ister. Libya’da kaybolan arkadaşını aramak için harekete geçen Frank hayatını tehlikeye atar. Çok riskli bir yolculuk olduğunun farkında olan Keyth, Frank’ı kararını gözden geçirmesi konusunda uyarır. Frank gizli serviste çalışan Roob’u bulabilecek mi?

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Taşıyıcı hafta içi her gün 19.00’da Ülke TV’de…

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.  Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Taşıyıcı hafta içi her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, TimothyJ. Lea, Alexander M. Rümelin Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD