Taşıyıcı – Transporter 3. Bölüm İzle (29 Ocak Çarşamba)

Taşıyıcı – Transporter 3. Bölüm İzle (29 Ocak Çarşamba)

29 Ocak 2020 Çarşamba

FRANK YARIŞI KAZANABİLECEK Mİ?

Ülke TV’de ekrana gelen yabancı dizi Taşıyıcı – Transporter 29 Ocak Çarşamba günü yayınlanan 3. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün Frank yeni görevinin başka bir kişiye daha verildiğini öğrenir. Yarış içinde olmaktan hoşlanmadığını söyleyen Frank, Carla’ya sitem eder.

3. Bölüm

Frank zorlu görevi için hazırdır. Onu bu görevde bir sürpriz bekler. Zamana karşı yarışan Frank, aynı görevde bir rakibi olmasından hoşlanmaz. Üstüne polislerin Frank’ı yolda durdurması her şeyi değiştirir. Frank ise görevini tamamlamak için sınır tanımaz ve rakibi Nikolay’ı alt eder.

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD