AİLEM İÇİN

Her Cumartesi 17:45

16 Ocak 2021, Cumartesi

AİLESİ İÇİN YAŞAMANIN NE DEMEK OLDUĞUNU HATIRLATAN RAMAZAN AMCA

Ailelerini ayakta tutabilmek için yaptıkları fedakarlıkları anlatan insanların yürekleri burkan öykülerinin anlatıldığı Ailem İçin’de bu hafta Ramazan Koca’nın evine konuk olunacak.

Aileleri için yaptıkları fedakârlık dolu hayatları izleyiciyle buluşturan Ailem İçin’de bu hafta Burdur’un Yeşilova ilçesinde yaşayan Ramazan Koca’nın ailesi için verdiği mücadele ve fedakarlıklar ekrana gelecek.

Hayatı yokluk içinde geçmiş, eşi ve 5 çocuğunu kimseye muhtaç etmemiş, gece gündüz çalışarak büyük bir azim örneği gösteren Ramazan Amca’nın acı, keder ve sevgi dolu hikayesi Ailem İçin’de anlatılacak. Gündüzleri çiftçilik ile uğraşan akşamları ise mum ışığında eşiyle birlikte kilim dokuyarak bütün ömrünü ailesine adayan Ramazan Amca’nın hayat hikayesi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak.

Ailesini bir arada tutmak ve mutlu olmalarını sağlamak için yapılan fedakârlıklarla dolu gerçek hayat hikâyelerinin anlatıldığı Ailem İçin her Cumartesi 17.45’te Ülke TV’de.

xxx
AİLELERİ İÇİN HER TÜRLÜ FEDAKÂRLIĞI YAPANLARIN HİKÂYESİ

Ülke TV’de izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak yepyeni bir program başlıyor. Ailem İçin… Ailelerini ayakta tutabilmek için yaptıkları fedakarlıkları anlatan insanların yürekleri burkan öyküleri her Cumartesi ‘Ailem İçin’ ile evlere konuk olacak.

Ülke TV’nin yeni programı Ailem İçin, yuvalarını korumak için ellerinden geleni yapan insanların öyküsünü ekrana taşımaya geliyor. Modern dünyanın yozlaşmışlıklarına, sevgisiz kalmış kalplerin soğukluğuna, aile hayatını yıkmaya çalışan kötülüklere tüm gücüyle karşı duranların mücadelesi Ailem İçin ile ekrandaki yerini alacak. Her hafta farklı bir ailenin yaşamından örneklerin yer bulacağı programda izleyicilerin kalplerine dokunulacak. Türk halkının geçmişten bugüne taşıdığı aile kavramını gelecek nesillere doğru aktarmak için örnek ailelerin yaşamları ‘Ailem İçin’de ekrana gelecek. Mutlu aile olabilmenin sırları, fedakarlıklar ve toplumun yapı taşı ailenin önemi ‘Ailem İçin’le Ülke TV’de.

Ailesini bir arada tutmak ve mutlu olmalarını sağlamak için yapılan fedakârlıklarla dolu gerçek hayat hikâyelerinin anlatıldığı Ailem İçin her Cumartesi 17.45’te Ülke TV’de.