AİLEM İÇİN

Her Cumartesi 18:00

15 Ocak 2022, Cumartesi

AZMİN ZAFERİ ÜLKE TV’DE

Ailelerini ayakta tutabilmek için yaptıkları fedakârlıkları anlatan insanların hikâyeleri Ailem İçin programı ile ekrandaki yerini alıyor. Ailem İçin’de bu bölüm eşinden ayrı olarak dokuz çocuğunu yetiştiren ve yetmiş bir yaşında okuma yazma öğrenip hayatını kitaplaştıran Ayşe Başoğlu’nun hayat hikâyesine ortak olunacak.

Ailelerini ve yuvalarını korumak için yapılan fedakârlıkları izleyiciyle buluşturan Ailem İçin izleyicisinin kalplerine dokunmaya devam ediyor. Programda bu bölüm İstanbul Tuzla’da yaşayan Ayşe Başoğlu’nun zorluklarla dolu hayatı ekrana gelecek.

Otuz yedi yaşında dokuz çocuğuyla İstanbul’da bir başına kaldığını belirten fedakâr anne, tüm çocuklarını evlendirdiğinden ve bunun haklı gururunu yaşadığından bahsedecek. Dedesi istemediği için okula gönderilmediğini söyleyen Ayşe Hanım, yetmiş bir yaşında okuma yazma kursuna gittiğini ve üç ay sonra kitap yazmaya başladığını anlatacak.

Ailesini bir arada tutmak ve mutlu olmalarını sağlamak için yapılan fedakârlıklarla dolu gerçek hayat hikâyelerinin anlatıldığı Ailem İçin her Cumartesi 18.00’de Ülke TV’de.

xxx
AİLELERİ İÇİN HER TÜRLÜ FEDAKÂRLIĞI YAPANLARIN HİKÂYESİ

Ülke TV’nin yeni programı Ailem İçin, yuvalarını korumak için ellerinden geleni yapan insanların öyküsünü ekrana taşımaya geliyor. Modern dünyanın yozlaşmışlıklarına, sevgisiz kalmış kalplerin soğukluğuna, aile hayatını yıkmaya çalışan kötülüklere tüm gücüyle karşı duranların mücadelesi Ailem İçin ile ekrandaki yerini alacak. Her hafta farklı bir ailenin yaşamından örneklerin yer bulacağı programda izleyicilerin kalplerine dokunulacak. Türk halkının geçmişten bugüne taşıdığı aile kavramını gelecek nesillere doğru aktarmak için örnek ailelerin yaşamları ‘Ailem İçin’de ekrana gelecek. Mutlu aile olabilmenin sırları, fedakarlıklar ve toplumun yapı taşı ailenin önemi ‘Ailem İçin’le Ülke TV’de.

Ailesini bir arada tutmak ve mutlu olmalarını sağlamak için yapılan fedakârlıklarla dolu gerçek hayat hikâyelerinin anlatıldığı Ailem İçin her Cumartesi 18.00’te Ülke TV’de.