BELGESEL “GİRİŞİMCİ KADINLAR”

Pazar - 13:20

Girişimci Kadınlar – 14 Temmuz 2024

21 Temmuz 2024, Pazar

EMLAK SEKTÖRÜNDE KADIN BAŞARISININ HİKAYESİ

Kadınların iş dünyasında gösterdikleri girişimcilik hikayelerini bizzat kendilerinden dinleyen Girişimci Kadınlar, azmin ve cesaretin öyküsünü ekranlara taşımaya devam ediyor. Girişimci Kadınlar bu hafta, emlakçılık yapan kadın girişimcinin hikayesini dinliyor.

Birçok sektörde ve iş kolunda önemli başarılara imza atmış kadınlar yola çıkış hikayelerini, üretim süreçlerini, yaşadıkları hayal kırıklıklarını, karşılaştıkları zorlukları ve gösterdikleri mücadeleyi Girişimci Kadınlar’a anlatıyor. Girişimci Kadınlar bu hafta, emlak sektöründe başarılara imza atmış kadın girişimcinin hikayesini ekranlara taşıyor.

Konut satışı yaparken satılacak ürünün iyi tanınması ve tanıtılması gerektiğini ifade eden girişimci, iyi bir emlakçının belirli bir bölgesi olduğunun altını çizerek proje bazlı hedef kitleleri olduğunu söyledi. Arsa veya ev sahibi olanların kendilerini daha güvende hissettiğini ve bunun da geleceğin anahtarı olduğunu belirtti. Kadınların isteyip de başaramayacağı hiçbir şeyin olmadığını söyleyen girişimci, önemli tavsiyelerde bulundu.

Cesaret ve istikrarla başarılı işlere imza atan girişimci kadınların azim dolu hikayeleri her Pazar 13.20’de ÜLKE TV ekranlarında…

***

CESARET VE AZMİN HİKAYESİ GİRİŞİMCİ KADINLAR

Türkiye’deki pek çok sektörde girişimci ruhu, azmi ve mücadelesiyle sayısız başarıya imza atmış iş kadınlarının girişimcilik öyküsü “Girişimci Kadınlar” ile ekranlara geliyor. “Girişimci Kadınlar”, geri dönüşüme elverişli ürünler, sürdürülebilir üretim anlayışı, sıfır atık projeleri ya da farklı pazarlama stratejileri ile fark yaratmış kadın girişimcilerin başarı dolu hikayelerini konu ediyor.

Girişimcilik öyküsünü bizzat kendilerinden dinleyen “Girişimci Kadınlar” belgeseli, iş dünyasında önemli bir yer edinmeyi başaran girişimci kadınların yaşadığı zorlukları, kurdukları hayalleri ve gerçekleştirdikleri başarıları izleyenleriyle buluşturuyor. Sektöre yön veren, farklı bir soluk getiren, büyük başarılara imza atmış kadın girişimcilerin hikayelerini izleyenleri ile paylaşan “Girişimci Kadınlar”, kadınlara da ilham kaynağı oluyor.

Cesaret ve istikrarla başarılı işlere imza atan girişimci kadınların azim dolu hikayeleri her Pazar 13:20’de ÜLKE TV ekranlarında…