EN İYİSİ GEZMEK

CUMARTESİ -19:00

13 Temmuz 2019, Cumartesi

AMASYA’NIN SAMİMİ YÜZLERİ

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu birbirinden renkli görüntülerle ekrana gelen En İyisi Gezmek’te bu hafta Amasya’nın saklı kalmış yerlerinin keşfi sürecek.

Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen’in sunduğu En İyisi Gezmek’te bu hafta Amasya’nın Ballıca köyünde yaşayan samimi ve doğal tavırları ile izleyicilerin yüzünde gülümseme yaratan köy halkının sohbeti ekrana taşınacak. Köyün hamarat hanımlarının yaprak basması, lezzetli çökelekli gözlemelerin yapımı izleyicilerle paylaşılacak.

Programda ayrıca birçok hastalığa şifa kaynağı olduğu söylenen Çermik Kaynak suyunun tadına bakan Harun Şen, hangi hastalıklara iyi geldiğini anlatacak.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti En İyisi Gezmek ile 19:00’da Ülke TV’de…

***

EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’de, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

HARUN ŞEN