Taşıyıcı – Transporter 2. Bölüm İzle (28 Ocak Salı)

Taşıyıcı – Transporter 2. Bölüm İzle (28 Ocak Salı)

28 Ocak 2020 Salı

FRANK PANZEHİRE ULAŞABİLECEK Mİ?

Ülke TV’de ekrana gelen yabancı dizi Taşıyıcı – Transporter 28 Ocak Salı günü yayınlanan 2. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün Frank’ın, sağlık sektöründe kullanılması için üretilen mikroçip paketlerini sınıra götürmesi gerekir. Ancak Frank için basit gibi görünen görev ölümcül bir tehditte dönüşür.

2. Bölüm

Frank, sınıra götürmek için bir paket teslim alamaya gider. Ancak teslimatta kendisine on sekiz saat sonra aktif hala gelen bir zehir enjekte edilir. Frank’ı yaşatacak panzehir ise paketi teslim edeceği kişinin elindedir. Frank’ın on sekiz saat içinde paketi teslim etmesi için Cenevre polisini geçmesi gerekir. Frank’ın aşması gereken engel sadece polis değildir. Ortağı Carla, Frank’ın zehirden kurtulması için başka yollar denemeye başlar. Frank panzehri bulabilecek mi?

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD