Taşıyıcı – Transporter 9. Bölüm İzle (7 Şubat Cuma)

Taşıyıcı – Transporter 9. Bölüm İzle (7 Şubat Cuma)

7 Şubat 2020 Cuma

FRANK ÇETEYİ ÇÖKERTİR!

Ülke TV’de yayınlanan yabancı dizi Taşıyıcı – Transporter 7 Şubat Cuma günü yayınlanan 9. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün dünyanın en iyi güvenlik şirketi Frank’tan teslimat konusunda yardım ister. Carla, teslimat adresinin pasaportun içinde yer aldığını söyler ve Frank harekete geçer.

9. Bölüm

Frank dünyanın en iyi güvenlik şirketinin teslimat konusunda kendisinden yardım istemesinden şüphe eder. Carla, ona işinde en iyisi olduğu için tercih edildiğini söyler. Frank, teslim edeceği paketi almak için şirkete giriş yapar. Ancak güvenlik şirketi teslimat için hem Frank’ı hem de başka bir çeteyi görevlendirir. Teslimatın önemli parçasının Frank’ın elinde olduğunu öğrenen adamlar, pakete ulaşmak için her yolu dener. Frank bu görevinde sadece teslimat yapmaz ve büyük bir çeteyi çökertir.

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD