Taşıyıcı – Transporter 11. Bölüm İzle (12 Şubat Çarşamba)

Taşıyıcı – Transporter 11. Bölüm İzle (12 Şubat Çarşamba)

12 Şubat 2020 Çarşamba

FRANK KANDIRILDIĞINI ANLAR!

Ülke TV’de ekrana gelen macera dizisi Taşıyıcı – Transporter 12 Şubat Çarşamba günü yayınlanan 11. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün müşterisinin öldürülmesi Frank’ın işini zorlaştırır. Teslimat yapacağı evde herkes ölür ve sadece hacker Jeth hayatta kalmayı başarır.

11. Bölüm

Frank’ın müşterisinin elinde olan belgeler, Fransız ajanları için önemlidir. Teslimatın yapıldığı evde hayatta kalan sadece Jeth adındaki hacker olur. Onun sahip olduğu belgeler Fransız ajanlarını harekete geçirir. Frank ise Jeth’i korumaya çalışırken hem kendi hayatını hem de Carla’nın hayatını tehlikeye sokar. Frank’ın Jeth’i koruduğunu düşünen Fransız ajanları, Carla’yı rehin alır. Ancak Frank bir süredir görüştüğü Jüllyetin, bir Fransız ajanı olduğunu Jeth’ten öğrenir. Frank, Carla’yı kurtarmak için Jeth’i vermeyi kabul edecek mi?

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD