Taşıyıcı – Transporter 8. Bölüm İzle (6 Şubat Perşembe)

Taşıyıcı – Transporter 8. Bölüm İzle (6 Şubat Perşembe)

6 Şubat 2020 Perşembe

FRANK DOSTUNU KORUYABİLECEK Mİ?

Ülke TV’de yayınlanan yabancı dizi Taşıyıcı – Transporter 6 Şubat Perşembe günü yayınlanan 8. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün Frank’ın bu defa teslim etmesi gereken eski bir dostudur. Eskiden CIA ajanı olan Jack’in ülke değiştirdiğini haber alan düşmanları da teslimat sırasında Frank’ı yalnız bırakmaz.

8. Bölüm

Teslimat kurallarını çiğnemek zorunda kalan Frank, eski CIA Ajanı dostu Jack’in isteğini yerine getirmeyi kabul eder. Jack’in artık gözlerinin görmediğini anlayan Frank, kurallarını esnetir. Yemek yedikleri sırada restorana silahla saldıran grubun hedefinde Jack vardır. İlk saldırı tehlikesini atlatan Frank’in önünde uzun bir yolculuk vardır. Frak, dostunu sağ salim istediği yere ulaştırabilecek mi?

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD