Taşıyıcı – Transporter 10. Bölüm İzle (11 Şubat Salı)

Taşıyıcı – Transporter 10. Bölüm İzle (11 Şubat Salı)

11 Şubat 2020 Salı

FRANK TUTUKLANIR

Ülke TV’de ekrana gelen dizi Taşıyıcı – Transporter 11 Şubat Salı günü yayınlanan 10. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün Frank teslimat için Toronto’ya gider ama takip edildiğini düşünür. Carla’dan yardım isteyen Frank, verdiği ipuçlarının bir şeye yaramadığını söyler.

10. Bölüm

Frank, Toronta’da yapacağı teslimat işinde çok zorlanır. Carla’yı arayıp yardım ister ama yolda dedektiflere yakalanır. Eli kelepçeli bir şekilde polis arabasına bindirilen Frank, gerilir. Frank, tek arama hakkını Carla’dan yana kullanır ve yardım ister. Dedektif tarafından sorguya çekilen Frank bu işten sıyrılabilecek mi?

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD