Taşıyıcı – Transporter 6. Bölüm İzle (3 Şubat Pazartesi)

Taşıyıcı – Transporter 6. Bölüm İzle (3 Şubat Pazartesi)

3 Şubat 2020 Pazartesi

FRANK ÇANTAYI KURTARABİLECEK Mİ?

Ülke TV’nin sevilen dizisi Taşıyıcı – Transporter 3 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 6. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün Frank’ın, büyük bir otele teslimat yapması gerekir. Carla, ipuçlarını Frank’a verir.

6. Bölüm

Frank’ın teslimatı daha öncekilerden çok daha risklidir. Eli silahlı ve mesleğinde profesyonel bir ekiple teslimat yapması istenir. Ancak Frank’tan anlaşmanın dışına çıkması beklenir. Bir anda silahlı çatışmanın ortasında kalan Frank, para dolu çantayı alsa da silahlı adamların peşine düşmesine engel olamaz. Frank, para çantasını kurtarabilecek mi?

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD