Taşıyıcı – Transporter 7. Bölüm İzle (4 Şubat Salı)

Taşıyıcı – Transporter 7. Bölüm İzle (4 Şubat Salı)

4 Şubat 2020 Salı

FRANK’IN BOMBA TESLİMATI!

Ülke TV’de ekrana gelen yabancı dizi Taşıyıcı – Transporter 4 Şubat Salı günü yayınlanan 7. bölümüyle izle7.com’da. Heyecan ve tehlikeli yolculuğun nefes kestiği Taşıyıcı’da bugün zorlu bir teslimattan sonra Frank, muhteşem şatosunda biraz rahatlamak ister.

7. Bölüm

Güzel bir sofra kuran Frank, yemeğin tadını çıkarırken, Carla’dan gelen telefonla harekete geçer. Polis çevirmesiyle karşılaşan Frank, anlaşma maddelerini günceller. Teslimatı gecikmeli de olsa gerçekleştireceğini söyleyen Frank’ı, Carla çalıntı araba konusunda uyarır. Bomba taşıdığından haberi olmayan Frank’ın bu defa işi zordur. Eli kolu bağlanan Frank esaretten kurtulabilecek mi?

***

TEHLİKE VE MACERA DOLU YOLCULUK!

Başrollerinde Chris Vance ve François Berléand’in yer aldığı Taşıyıcı hafta içi her akşam Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Frank Martin, basit gibi gözüken yeni işinde taşıyıcılık yapmaktadır. O, işi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki güzel yerlere gittiği kadar, tehlikeli bir dünyaya da yolculuk yapar. Diğer taşıyıcıların kabul edemediği tüm işleri alan Frank, bilinen en iyi taşıyıcıdır. İşini yaparken Frank’ın değişmeyen üç altın kuralı vardır: anlaşmayı değiştirme, isim öğrenme, asla paketi açma!

Frank, asla değiştirmem dediği kuralları, karşısına çıkan zorluklar sonucu çiğnemek zorunda kalır. Kurallarının değişmesi onu beklemediği sonuçlara götürür. Ancak sonunda Frank, muhteşem şatosuna dönmek için tehlikeleri bir bir atlayacaktır…

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Transporter- Taşıyıcı 27 Ocak Pazartesi’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Ülke TV’de…

Künye: Yönetmen Frank Spotnitz, Timothy J. Lea, Alexander M. Rümelin
Oyuncular: Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac
Ülke: Fransa, Kanada, Almanya, ABD