TURGAY GÜLER KILIÇDAROĞLU’NU ÜLKE TV’YE DAVET ETTİ

 

Turgay Güler sunuculuğunu yaptığı En Sıradışı programına katılması için Kemal Kılıçdaroğlu’na çağrıda bulundu. Konuklarıyla birlikte gündemdeki gelişmeleri değerlendiren Güler, Kılıçdaroğlu’nun ‘havuz medyası’ olarak tabir ettiği programlara davet edilmediğini söylediği duyumunu almasıyla, “Perşembe günü sizi stüdyoya davet ediyorum” dedi.

 Ülke TV’de ekranlara gelen En Sıradışı programının dün yayınlanan bölümüne Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Siyasetçi Savcı Sayan, Gazeteci Ahmet Kekeç ve Yusuf Ziya Cömert yorumlarıyla eşlik etti. Programda gündemdeki sıcak gelişmeler değerlendirilirken, Türkiye’nin ana muhalefet sorununa da yer verildi. Konuyla ilgili olarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye aleyhine çalıştığını söyleyen Savcı Sayan, “Türkiye’nin artık ülkeler arasında önemli yere geleceğini tüm dünya biliyor. Bu gerçeğin farkında olan Kılıçdaroğlu, Türkiye’ye engel olmak için çabalıyor. Almanya ile Türkiye aleyhine görüşmeler gerçekleştiriyor.” şeklinde konuştu.

Program sırasında Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu bir başka televizyon kanalında, ‘havuz medya beni programlarına davet etmiyor.’ dediğini öğrenen Turgay Güler ise, kendisine defalarca davet gönderdiğini hatırlatarak, “Kemal Bey, buraya havuz medyası ibaresi kullanıp, programlara davet edilmediğini söylüyormuş. Biz sizi burada ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sağda solda atıp tutuyormuşsun, ‘davet etmiyorlar’ diye. Burada milyonların önünde Perşembe günü programa gelmeniz için davet gönderiyorum. Dilediğiniz konuda konuşabiliriz. Sizi son derece nazik üslupla çağırıyorum. Ancak gelmezsen, senin bu tür durumlarda kullandığın ifadeleri söylüyorum sana.” dedi.

En Sıradışı Turgay Güler’in sunumuyla her Salı ve Perşembe saat 22:00’de canlı yayınla Ülke TV’de…