The 100 – Yüz Dizisi 6. Bölüm İzle

The 100 – Yüz Dizisi 6. Bölüm İzle

30 Kasım 2019 Cumartesi

OCTAVİA’YI KİM KAÇIRDI?

Ülke TV’de yayınlanan yabancı dizi The 100 – Yüz 30 Kasım Cumartesi günü yayınlanan 1. sezon 6. bölümüyle izle7.com’da. Yüz dizisinde bugün Bellamy’nin telsize zarar vermesi yüzünden dünyadaki gençler uzaya işaret göndermek için fişek atmak zorunda kalır. Ancak bu yeterli olmaz. Üstüne Octavia’nın kaybolması gençleri zorlar.

6. Bölüm

Bellamy’nin telsizi kırması Rayvin ve gençleri sinirlendirir. Uzaya işaret göndermek için fişek atsalar da istedikleri etkiye ulaşamazlar. Rayvin, gökyüzünden gelen ışıkların uzayda ölen insanlar olduğunu söyler. Herkes Bellamy’e tepki gösterir. Ama Bellamy’nin aklında on iki saattir ulaşamadığı kız kardeşi Octavia vardır. Bellamy, ormanda geniş kapsamlı bir arama başlatır. Octavia’yı kaçıranlar yerliler mi?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin