The 100 – Yüz Dizisi 57. Bölüm İzle (4. Sezon 12. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 57. Bölüm İzle (4. Sezon 12. Bölüm)

27 Ocak 2020 Pazartesi

DÜNYALILAR MI UZAYLILAR MI HAYATTA KALACAK?

Ülke TV’de 27 Ocak Pazartesi günü yayınlanan yabancı dizi The 100 dizisi 57. bölümüyle izle7.com’da. Dördüncü sezonun son bölümünde Yüz’de bugün Praimfaya etkisini gösterirken Octavia sığınağın komutasını ele geçirir. Clarke ve Bellamy ise Reven’in mücadelesine ortak olur.

4. Sezon 13. Bölüm /58. Bölüm

Savaşı kazanan Octavia kuralları kendisi belirler. Sığınakta kimlerin kalacağı konusunda söz sahibi olan Octavia, gücünü herkese hissettirir. Arası bozuk olan ağabeyi Bellamy ile de barışan Octavia, telsizden onu çok sevdiğini söyler. Öte yandan Raven, hayatta kalmak için verilen son mücadelede Clarke’ın ekibine liderlik eder. Clarke, Bellamy ve Monty’nin de dâhil olduğu grup Raven’ın planına uymak zorundadır. Clarke zamanının kalmadığını düşünür ve Bellamy’e veda eder gibi konuşur. Clarke ölecek mi?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin