The 100 – Yüz Dizisi 55. Bölüm İzle (4. Sezon 10. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 55. Bölüm İzle (4. Sezon 10. Bölüm)

23 Ocak 2020 Perşembe

SAVAŞIN GALİBİ KİM OLACAK?

Ülke TV ekranlarının ilgiyle izlenen yabancı dizisi The 100 6. bölümüyle izle7.com’da. Yüz dizisinde bugün sığınağın bulunması klanlar arasındaki savaşı arttırır. Sığınağa hangi halkın gideceğine yapılacak, kanlı kılıç yarışı karar verecektir.

4. Sezon 10. Bölüm /55. Bölüm

Octawia, Roan ve diğer tüm klanlardan savaşçılar, sığınağın kontrolünü ele geçirmek için dövüşmeye karar verirler. Clarke bu savaşın insanlara zarar vermesinden endişe duyar. Bellamy, kız kardeşi Octavia’nın ölmesinden korkar. Tüm savaşçıların gözünü kazanma hırsı bürür. Kural tanımayan kanlı savaşın galibi kim olacak?

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin