The 100 – Yüz Dizisi 5. Bölüm İzle

The 100 – Yüz Dizisi 5. Bölüm İzle

29 Kasım 2019 Cuma

DÜNYAYA YENİ BİRİ GÖNDERİLİR!

Ülke TV’nin sevilen yabancı dizisi The 100 – Yüz 29 Kasım Cuma günü yayınlanan 1. sezon 5. bölümüyle izle7.com’da. Yüz dizisinde bugün gençlerin arasına uzaydan yeni biri gelir. Rayvin’in ormandaki ekibin yanına gönderilmesini sağlayan Abigayil’dir.

5. Bölüm

Yüz gencin yanına bir kişi daha gönderilir. Bu kişi Finn’e ilgi duyan Rayvin’dir. Clarke ise Finn yüzünden hayal kırıklığına uğrar. Rayvin’in dünyaya gitmesini en çok Abigayil ister. Asıl amacı gençlerle kopan bağlantıyı Rayvin sayesinde kurmaktır. Ancak Rayvin’e bağlı olan telsizi Bellamy herkesten önce bulur ve kaybeder. Clarke, Bellamy’den telsizi vermesini ister. Gemide oksijen miktarının azalması üç yüz kişinin hayatını tehlikeye sokar. Abigail ve Kane bu sorunu gidermekle uğraşır. Gemideki üç yüz kişi yaşayacak mı?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin