The 100 – Yüz Dizisi 49. Bölüm İzle (4. Sezon 4. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 49. Bölüm İzle (4. Sezon 4. Bölüm)

15 Ocak 2020 Çarşamba

CLARKE’IN YALANI ORTAYA ÇIKAR!

Ülke TV’de yayınlanan yabancı dizi The 100 – Yüz 15 Ocak Çarşamba günü yayınlanan 49. bölüm – 4. sezon 4. bölümüyle izle7.com’da. Yüz dizisinin dördüncü sezonunda bugün, gece kanının sadece Luna’da olduğunu anlaşılır ve onun kanından radyasyonu önleyen madde yapmak için harekete geçilir.

4. Sezon 4. Bölüm /49. Bölüm

Abyy, Luna’dan üretilen gece kanının herkese yetmesi için araştırma yapar. Ancak Abby’nin izlediği yol oldukça tehlikelidir. Luna’nın kanında tespit edilen gece kanı diğerlerinin hayatını kurtarmaya yetecek mi? Öte yandan Casper, Clarke’ın hazırladığı yüz kişilik listeyi bulur. Bu listede Casper ve Monthy’nin adının olmaması Clarke’a olan güveni zedeler. Clarke’ın yalanları isyana yol açar ve Casper tutuklanır.

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin