The 100 – Yüz Dizisi 45. Bölüm İzle (3. Sezon 16. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 45. Bölüm İzle (3. Sezon 16. Bölüm)

9 Ocak 2020 Perşembe

CLARKE VE ARKADAŞLARI KÖŞEYE SIKIŞIR!

Ülke TV’nin yabancı dizisi The 100 – Yüz 9 Ocak Perşembe günü yayınlanan 45. bölüm – 3. sezon 16. bölümüyle izle7.com’da. Yüz dizisinin üçüncü sezonunda bugün Jaha ve Elly, Clarke’ı zor kullanarak şifreyi söyletmeye çalışır. Clarke, annesinin garip davranışlarına anlam veremez. Abyy’nin çiple yönetildiğinin farkında değildir.

3. Sezon 16. Bölüm /45. Bölüm

Clarke, Jaha ve Elly’nin eline geçer. Beyni Jaha ve Elly’nin kontrolünde olan Abby, Clarke işkence yaparak şifreyi söylemeye zorlar. Clarke, annesine de direnince Jaha ve Abby iyice kontrolden çıkar. Abyy’i iple asan Jaha ve Elyy ikilisi Anthony’i de sert bir darbe ile yere indirir. Öldürme kodunu tek bilen Anthony hayatta kalabilecek mi?

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin