The 100 – Yüz Dizisi 43. Bölüm İzle (3. Sezon 14. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 43. Bölüm İzle (3. Sezon 14. Bölüm)

7 Ocak 2020 Salı

CLARKE VE BELLAMY AMACINA ULAŞABİLECEK Mİ?

Ülke TV’nin sevilen yabancı dizisi The 100 – Yüz 7 Ocak Salı günü yayınlanan 43. bölüm – 3. sezon 14. bölüm izle7.com’da. Yüz dizisinin üçüncü sezonunda bugün Clarke ve Bellamy Jaha’yı etkisiz hale getirmeye çalışırlar.

3. Sezon 14. Bölüm /43. Bölüm

Jaha, elindeki çiple uzaylıları ele geçirmeyi amaçlar. Herkese çip takıp onları yönetmeye çalışan Jaha, insanların davranışlarını kontrol altına alır. Clarke ve Bellamy ise buna engel olmak için Jaha’nın etkisiz hale getirmeyi düşünür. Ama Elly Luna’ya zorla çipi yutturmaya çalışır. Clarke ise Elly’nin her şeyi öğrenmesinden korkar. Diğer yandan Reyvın elde ettiği kodla yapay zekânın insanların beynini ele geçirmesini engellemek için uğraşır.

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin