The 100 – Yüz Dizisi 42. Bölüm İzle (3. Sezon 13. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 42. Bölüm İzle (3. Sezon 13. Bölüm)

6 Ocak 2020 Pazartesi

CLARKE’IN ELİNDEKİ GÜÇ NE?

Ülke TV’nin ilgi gören yabancı dizisi The 100 – Yüz 6 Ocak Pazartesi günü yayınlanan 42. bölüm – 3. sezon 13. bölüm izle7.com’da. Yüz dizisinin üçüncü sezonunda bugün Jaha hâkimiyeti ele geçirir ve insanlara zor kullanarak genetiği ile oynar.

3. Sezon 13. Bölüm /42. Bölüm

Jaha Gökyüzü insanlarına hâkim olmak için baskıyla insanlara ilaç içirir. İnsanlar onların verdiği ilacı içmek istemez ama onlarla başa çıkmakta zorlanır. Öte yandan Clarke, Bellamy ve Octawia birlikte hareket eder. Abby, kızından haber almadığı için çok endişelidir. Clarke her şeyi değiştirebilecek bir güce sahiptir. O nedenle herkes onun peşine düşer. Murphy ise hayatta kalmasına yardımcı olacak önemli bir şey öğrenir, Kane ise sabrının sonuna gelir.

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin