The 100 – Yüz Dizisi 39. Bölüm İzle (3. Sezon 10. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 39. Bölüm İzle (3. Sezon 10. Bölüm)

3 Ocak 2020 Cuma

JAHA ABYY’YE KORKUNÇ BİR TEKLİF SUNAR!

Ülke TV ekranlarının ilgiyle izlenen yabancı dizisi The 100 – Yüz 3 Ocak Cuma günü yayınlanan 39. bölüm – 3. sezon 10. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin üçüncü sezonunda bugün Jaha, Abby’yi yanına almak için korkutucu bir yol izler. Bellamy, Octawia’nın Lınkın ile olan aşkına onay vermese de onun öldürülmesine çok üzülür. Hıncını Bellamy’den çıkarır.

3. Sezon 10. Bölüm /39. Bölüm

Octawia ile Bellamy’nin arası Lınkın’dan sonra tamamen bozulur. Octawia, sevgilisinin ölümünden Bellamy’i sorumlu tuttuğu için tüm öfkesini ona kusar. İki kardeşin arası iyice bozulur. Octawia, Bellamy’i affedebilecek mi? Diğer yandan Jaha, Abby’yi yanına almak için korkunç bir yol izler. Monty ise tehlikeli bir duruma düşer. Jaha’nın Abby’ye uygulamak istediği yöntem ne?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin