The 100 – Yüz Dizisi 37. Bölüm İzle (3. Sezon 8. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 37. Bölüm İzle (3. Sezon 8. Bölüm)

1 Ocak 2020 Çarşamba

İHANET ORTAYA ÇIKAR!

Ülke TV’nin sevilen yabancı dizisi The 100 – Yüz 1 Ocak Çarşamba günü yayınlanan 37. bölüm – 3. sezon 8. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinde bugün Dünyalılar öldürülen kendi halkının intikamını almak için harekete geçer. Aralarındaki savaşın bitmesi karşılığında Yeryüzü İnsanlarının liderlerini isterler. Bellamy’nin yanıtı ise oldukça sert olur.

3. Sezon 8. Bölüm /37. Bölüm

Dünyalılar, Yeryüzü İnsanlarıyla aralarındaki düşmanlığın bitmesi için liderlerini ister. Bellamy ise bu teklifi yapmaya gelen adamları öldürür. Aralarındaki savaş iyice kızışır. Yeryüzü İnsanları için hayat gittikçe zorlaşır. Yiyecekleri az kalan Yeryüzü İnsanları kaynaklarını kontrollü tüketmek için önlem alırlar. Ancak bu durum Bellamy ve Casper arasında sorun olur. Öte yandan 100’ün bir kısmı, halüsiojen yemelerinin ardından gerçeklikle bağlarını yitirir. İçlerinden birine öldürme görevi verilir. Diana Sydney’in ihaneti ortaya çıkarılır.

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin