The 100 – Yüz Dizisi 35. Bölüm İzle (3. Sezon 6. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 35. Bölüm İzle (3. Sezon 6. Bölüm)

30 Aralık 2019 Pazartesi

CLARKE’IN ZOR KARARI

Ülke TV ekranlarının sevilen yabancı dizisi The 100 – Yüz 30 Aralık Pazartesi günü yayınlanan 35. bölüm – 3. sezon 6. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin üçüncü sezonunda Bellamy ve ekibi Octavia’yı ararken Yeryüzü İnsanlarının bölgesine girerler. Clark ise köşeye sıkışmış durumdadır.

3. Sezon 6. Bölüm /35. Bölüm

Bellamy ve ekibi Octavia’yı ararken dünyalılara ait bölgeye girerler. Bu arada Raven, Finn ve Clarke arasındaki derin bağı fark eder. Clark ise köşeye sıkışmış durumdadır. Lexa’ya olan kızgınlığı hala devam eden Clarke kararsız kalır. Clarke kendisine sunulan barış anlaşmalarına ne cevap verecek?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin