The 100 – Yüz Dizisi 27. Bölüm İzle (2. Sezon 14. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 27. Bölüm İzle (2. Sezon 14. Bölüm)

21 Aralık 2019 Pazar

BELLAMY ZAMANA KARŞI YARIŞIR!

Ülke TV’de ekrana gelen bilim kurgu dizisi The 100 – Yüz 22 Aralık Pazar günü yayınlanan 27. bölüm – 2. sezon 14. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin ikinci sezonunda Clarke, Bellamy ile bağlantı kurduğunda, duydukları karşındaki tedirginliği artar. Bellamy büyük bir sorumluluk üstlendiğinin farkındadır.

2. Sezon 14. Bölüm /27. Bölüm

Yardıma muhtaç Raven, Wick’i çağırır. Jaha ve Murphy yolda tehlikeli bir barikatla karşılaşır. Bellamy ise Weather Dağı’nda zamana karşı yarışmaktadır. Öte yandan Octavia ile Clarke tartışır. Octavia, Clarke’ı kendini düşünmekle suçlar. Clarke, Octavia’nın Bellamy’nin Weather Dağı’nda olduğunu Dünyalılara söylemesinden korkar.

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin