The 100 – Yüz Dizisi 25. Bölüm İzle (2. Sezon 12. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 25. Bölüm İzle (2. Sezon 12. Bölüm)

20 Aralık 2019 Cuma

CLARKE VE ABBY ARASINDA GERİLİM!

Ülke TV’de ekrana gelen The 100 – Yüz dizisi 20 Aralık Cuma günü yayınlanan 25. bölüm – 2. sezon 12. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin ikinci sezonunda Clarke, Wheather Dağı’nın temsilcisi ile görüşür ona Dünyalı ordusunun çok büyük olduğunu ve bu orduyu yok etmeye güçlerinin yetmeyeceğini söyler.

2. Sezon 12. Bölüm /25. Bölüm

Bellamy, Wheather Dağı’nda bir görevlinin kıyafetini giyer ve onların arasına karışır. Clarke, Bellamy’nin kendisine verilen görevi yerine getireceğine dair güveni tamdır. Diğer yandan Clarke ve Abby arasındaki gerilim doruk noktasına ulaşır. Raven, Bellamy’e yardım ederken, Jaha ve Murphy bir yabancı ile karşılaşırlar.

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin