The 100 – Yüz Dizisi 24. Bölüm İzle (2. Sezon 11. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 24. Bölüm İzle (2. Sezon 11. Bölüm)

19 Aralık 2019 Perşembe

BELLAMY’NİN TEHLİKELİ PLANI NE?

Ülke TV’de yayınlanan The 100 – Yüz dizisi 19 Aralık Perşembe günü yayınlanan 24. bölüm – 2. sezon 11. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin ikinci sezonunda Bellamy ve Lincoln’ın davranışlarının sonuçları pek iyi olmaz. Abby ise kontrolü elinde tutmak için savaşır.

2. Sezon 11. Bölüm /24. Bölüm

Bellamy ve Lincoln yaptıkları planla hayatlarını tehlikeye sokar. Abby kontrolü elinde tutmak için savaşır. Umutsuz durumdaki Casper, Başkan Wallace ile yüzleşir. Casper, başkana güvenip anlaşma yaptığı için pişman olur. Bellamy, Weather Dağında kafese kapatılır ve işkenceye maruz kalır. Ancak Bellamy’nin kolay vazgeçmeye niyeti yoktur. Clarke ise Bellamy’den haber alamadığı için korkar. Gökyüzü insanları ve dünyalılar Weather Dağı’ndakilerle başa çıkabilecekler mi?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin