The 100 – Yüz Dizisi 23. Bölüm İzle (2. Sezon 10. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 23. Bölüm İzle (2. Sezon 10. Bölüm)

18 Aralık 2019 Çarşamba

OCTAVİA’YA YAPILAN TEKLİF NE?

Ülke TV’de ekrana gelen The 100 – Yüz 18 Aralık Çarşamba günü yayınlanan 23. bölüm – 2. sezon 10. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin ikinci sezonunda Clarke ve Lexa yeni bir düşmanla karşılaşırlar. Her şeye rağmen Dünyalılar ve Gökyüzü insanları ortaklıklarını sürdürmeye kararlıdır.

2. Sezon 10. Bölüm /23. Bölüm

Gökyüzü insanları ile Dünyalılar Weather Dağı’ndakilerle savaşmak için ortaklık yaparlar. Zaman zaman birbirlerine güvenmeseler de Weather Dağı ile mücadele için güce ihtiyaçları vardır. Gökyüzü insanları ve Dünyalıların endişesi kendi insanlarının Weather Dağı’nda işkence gibi deneylere maruz kalmasıdır. Bellamy ve Lincoln Weather Dağı’na girmek için birlikte hareket ederler. Öte yandan Clarke ve Lexa’nın yeni bir düşmanı vardır. Indra ise Octavia’ya cazip bir teklifte bulunur. Octavia’ya yapılan teklif ne?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin