The 100 – Yüz Dizisi 22. Bölüm İzle (2. Sezon 9. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 22. Bölüm İzle (2. Sezon 9. Bölüm)

17 Aralık 2019 Salı

GÖKYÜZÜ HALKI VE DÜNYALILAR ARASINDA ANLAŞMA!

Ülke TV’nin beğenilen dizisi The 100 – Yüz 17 Aralık Salı günü yayınlanan 22. bölüm – 2. sezon 9. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin ikinci sezonunda Gökyüzü Halkı ve Dünyalılar arasında yeni oluşturulan ittifak tehdit altındayken, Clarke, Lexa ve Indra ile bir anlaşma yapar.

2. Sezon 9. Bölüm /22. Bölüm

Clarke, dünyalıların ordusundan yararlanmak için Lexa ve Indra ile ortak bir fikirde buluşur. Gökyüzü halkı ve Dünyalılar Weather Dağı’na birlikte gitmek için harekete geçerler. Bellamy, karantina binasına girmek konusunda ısrarcı davranır. Ancak Clarke içerisinin çok tehlikeli olduğunu söyler ve engel olmaya çalışır. Diğer yandan Weather Dağı’nda insanların genlerini ve kanlarını kullanmak için çok acılı deneyler yapılmaya devam edilir. Gökyüzü halkı ve dünyalılar arasında yapılan ortaklık başarıya ulaşacak mı?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin