The 100 – Yüz Dizisi 20. Bölüm İzle (2. Sezon 7. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 20. Bölüm İzle (2. Sezon 7. Bölüm)

15 Aralık 2019 Pazar

CLARKE’TAN SAKLANAN SIR NE?

Ülke TV ekranlarının sevilen yabancı dizisi The 100 – Yüz 15 Aralık Pazar günü yayınlanan 20. bölüm – 2. sezon 7. bölümü izle7.com’da. Yüz dizisinin ikinci sezonunda Abby, halkını dünyalıların saldırısından korumak için gözünü karartmaya hazırdır. Bu arada Bellamy ve Octavia, şok edici bir sırrı Clarke’la paylaşırlar.

2. Sezon 7. Bölüm /20. Bölüm

Abby, dünyalıların saldırı hamlelerine cevapsız kalmayı istemez. Ark başkanının esir olması ve ekibin bir kısmının da ortada olmaması Abby’i tedirgin eder. Weather Dağı’nda biçiciler olarak yetiştirilen insanlar, Clarke ve arkadaşlarını dehşete düşürür. Biciler arasında Linkın’ı bulan Clarke ve Octawia girdiği kriziden onu kurtarmaya çalışır. Diğer yandan Bellamy ve Octavia, Clarke’ı çok şaşırtacak bir gerçeği açıklarlar.

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin