The 100 – Yüz Dizisi 2. Bölüm İzle

The 100 – Yüz Dizisi 2. Bölüm İzle

26 Kasım 2019 Salı

LİDERLİK SAVAŞINI KİM KAZANACAK?

Yabancı dizi The 100 – Yüz 26 Kasım Salı günü yayınlanan 1. sezon 2. bölümüyle izle7.com’da. Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan Yüz dizisinin ikinci bölümünde; dünyaya gönderilen yüz genç arasında ilk andan itibaren gruplaşmalar başlar. Kimisi orta yolu bulmak için elinden geleni yapan Clarke’ın etrafında toplanırken kimisi kaostan beslenen Bellamy’nin yanında olur.

2. Bölüm

Dünyaya gönderilen bazı gençler, Bellamy’nin baskısı yüzünden kolundaki bileklikleri çıkarır. Uzay takip merkezi, bazı geçlerin sinyallerine ulaşamayınca onların öldüklerini düşünmeye başlar. Bunun üzerine Abigail ve Kane arasında rekabet kızışır. Clarke ise arkadaşları ve kendisi için doğru adımlar atmak için uğraşır. Casper’in yaralanması hepsini korkutur. Clarke ve arkadaşları Casper’in öldüğünü düşünürken birilerinin onu kaçırdığını anlar. Clarke ne pahasına olursa olsun Casper’i aramaya devam eder. Casper bulunacak mı?

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin