The 100 – Yüz Dizisi 17. Bölüm İzle (2. Sezon 4. Bölüm)

The 100 – Yüz Dizisi 17. Bölüm İzle (2. Sezon 4. Bölüm)

11 Aralık 2019 Çarşamba

CLARKE NEREDE TUTULUYOR?

Ülke TV’de ekrana gelen bilim kurgu – macera dizisi The 100 – Yüz 11 Aralık Çarşamba günü yayınlanan 17. bölüm 2. sezon 4. bölüm izle7.com’da. Yüz dizisinin ikinci sezonunda Arktakilerin gelişi yüz genç için bir güç kaynağı olur. Ancak Clarke ve beraberinde elliye yakın arkadaşından haber alınamaz.

2. Sezon 2. Bölüm /17. Bölüm

Clarke, zorla tutulduğu karantina merkezinde sadece hastaların içeri alındığı alana girmenin bir yolunu bulur. Orada kafes içinde tutulan insanları gördüğünde şok olur. Tanıdık yüzleri arayan Clarke, Anya’yı kafes içinde bulur ve çıkmasına yardım eder. Anya ile birlikte kaçmaya çalışan Clarke kendisini büyük bir tehlikenin beklediğinin farkında değildir. Öte yandan Arktan gelenler Clake ve arkadaşlarının peşine düşer ancak onlardan haber alamazlar. Abigail ve Marcus arasındaki çatışma da bir türlü bitmez.

***

BİR KIYAMET SONRASI DRAMASI ‘YÜZ’

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan The 100-Yüz, bir kıyamet sonrası draması 25 Kasım’da itibaren her gün Ülke TV’de… Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran uzay gemisi, 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

97 yıl önce nükleer Armageddon Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Kaynakları tükenme noktasına gelen 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilemezler. Bunu test etmek için de 100 genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları, bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekir.

Yüz gencin hayatta kalmak, farklılıklara alışmak için verdiği kıyasıya mücadele The 100 – Yüz her gün 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Orijinal İsmi: The 100
Tür: Bilim Kurgu, Macera
Yönetmen: Bharat Nalluri
Senarist: Jason Rothenberg
Yapımı: 2013 ABD
Oyuncular: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Christopher Larkin