Kobra Takibi 32. Bölüm İzle – 20. Sezon 16. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 32. Bölüm (20. Sezon 16. Bölüm) İzle

20 Ocak Pazartesi

KOBRA TAKİBİ’NDE HEYECANLI FİNAL!

Ülke TV’de ekrana gelen aksiyon-macera dizisi Kobra Takibi 32. bölümüyle (final bölümü) 20. Sezon 16. Bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin final bölümünde macera Semir ve Alex ikilisinin peşini bırakmıyor! İkili Alex’in hayatını değiştiren bir gerçekle karşı karşı kalır. Alex geçmişini affedebilecek mi?

20. Sezon 16. Bölüm /32. Bölüm

Semir, Alex’e ekip arkadaşlarının da içinde bulunduğu büyük bir doğum günü partisi hazırlar. Herkes gönlünce eğlenir ve stres atar. Ancak Semir’in bilmediği bir gerçek vardır. Alex’in doğum gününü evlatlık verildiği ailenin belirlediğini öğrenen Semir, üzülür. Öte yandan partiye katılmayan ekip arkadaşları Hartmurt’tan gelen telefon, Alex’in hayatını değiştirir. Alex ve Semir, polis merkezine geldiklerinde Hartmurt’u baygın halde bulurlar ve hemen harekete geçerler. Alex, yıllar sonra babası ile yüz yüze gelir. Babasının tek isteği Alex’i korumaktır. Ama Alex’in babasının peşindeki adamlar çok tehlikelidir.

***

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20