Kobra Takibi 30. Bölüm İzle – 20. Sezon 14. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 30. Bölüm (20. Sezon 14. Bölüm) İzle

16 Ocak Perşembe

KAMPTA SİLAHLI BASKIN!

Ülke TV’de yayınlanan aksiyon-macera dizisi Kobra Takibi 30. bölümüyle, 20. Sezon 14. Bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir ve Alex iş yorgunluğunu atmak için bir doğa kampına çıkarlar. Semir, telefonlarını arabada bırakmayı önerir. Ancak bela ikiliyi doğada da yalnız bırakmaz.

20. Sezon 14. Bölüm /30. Bölüm

Semir ve Alex yoğun tempolu işlerinden bir nebze uzaklaşmak için kampa giderler. Semir, üç gün boyunca telefonlarını yanına almamalarını önerir. Alex, kamp alanına silahlı adamların baskın yapmasından sonra Semir’i dinlediğine pişman olur. Bir şirketin muhasebecisi silahlı adamlardan kaçtığını söyler. Semir ve Alex, ekip arkadaşlarından yardım almak ister ancak telefonları olmadığı için köşeye sıkışırlar. Muhasebeci adamı korumak için canını tehlikeye atan ikili kandırıldığını anlar.

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20