Kobra Takibi 29. Bölüm İzle – 20. Sezon 13. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 29. Bölüm (20. Sezon 13. Bölüm) İzle

15 Ocak Çarşamba

SERİ CİNAYET VAKASI!

Ülke TV’de ekrana gelen aksiyon-macera dizisi Kobra Takibi 29. bölümüyle, 20. Sezon 13. Bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir ve Alex, çalınan bir arabanın peşine düşer. Arabadakilerin yaşlarının çok küçük olduğunu fark eden ikili endişeli bir takip içine girer. Ancak çalıntı arabadan sonra ikili çok farklı bir olayla karşılaşırlar.

20. Sezon 13. Bölüm /29. Bölüm

Semir ve Alex, araba çalıp kaçan on dört yaşındaki çocukların peşine düşer. Çocukları durdurduklarında büyük bir araba kazası geçirirler. Çocukların kendi kızı Dana ile yaşıt olduğunu gören Semir daha çok sinirlenir ve onları sert bir şekilde uyarır. Ancak bu basit olayı çözerken Semir, olay yakınlarında bir kolinin içinde ceset bulur. Daha önceden yaşanan seri cinayet vakasının tekrar yaşanması tüm ekibi endişelendirir. Olayın basına sızması olayları daha da korkutucu bir hale getirir.

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20