Kobra Takibi 27. Bölüm İzle – 20. Sezon 11. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 27. Bölüm (20. Sezon 11. Bölüm) İzle

13 Ocak Pazartesi

ISHABEL ÖLDÜRÜLÜR!

Ülke TV’de ekrana gelen aksiyon-macera dizisi Kobra Takibi 27. bölümüyle, 20. Sezon 11. Bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir ve Alex Isahabel’e ait cesedin peşine düşer. Doktor ile görüşür ayrıntılı otopsi için uğraşırlar.

20. Sezon 9. Bölüm /27. Bölüm

Ekip arkadaşlarından Ishabel’in öldürülmesi Semir ve Alex’i harekete geçirir. Ishabel’in cesedini bazı insanlar saklamaya çalışır ve ayrıntılı otopsinin önüne geçmek için uğraşır. Ishabel’in daha önce ciddi bir ameliyat geçirdiği ortaya çıkar. Ishabel’e ölmesine yol açan bir kan tüpü verildiğini öğrenirler. Savcının Ishabel cinayetinde parmağı olduğunu düşünen Alex ve Semir ipuçlarıyla yetinmezler.

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20