Kobra Takibi 23. Bölüm İzle – 20. Sezon 7. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 23. Bölüm (20. Sezon 7. Bölüm) İzle

7 Ocak Salı

ALEX ORTAĞINI ARAR!

Ülke TV’de ekrana gelen aksiyon-macera dizisi Kobra Takibi 23. bölümüyle, 20. Sezon 7. Bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Alex, Semir’e ulaşamayınca evine gider. Ancak orada maskeli birinin saldırısına uğrar. Semir’in evindeki maskeli adam kim?

20. Sezon 6. Bölüm /23. Bölüm

Alex Semir’i evinde bulmayı umut ederken karşısına maskeli bir adam çıkar. Maskeli adam Alex’e saldırır ama kurtulmayı başarır. Arabasına atlayan Alex, Semir’in peşine düşer. Maskeli adamın sadece hırsız olmadığını düşünen polis ekipleri merak içindedir. Semir’in telefonu kapalı olduğu için Andera’dan bilgi almaya çalışırlar. Semir’in nerede olduğuna ulaşabilecekler mi?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20