Kobra Takibi 22. Bölüm İzle – 20. Sezon 6. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 22. Bölüm (20. Sezon 6. Bölüm) İzle

6 Ocak Pazartesi

KEVİN’İ KİM ÖLDÜRDÜ?

Ülke TV’nin aksiyon-macera dizisi Kobra Takibi 22. bölümüyle, 20. Sezon 6. Bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir ve Alex yolda gittikleri sırada bir kişinin arabalarının ön camına düşmesi ile irkilir. Ölen kişinin yirmi iki yaşında sporcu bir genç olduğu ortaya çıkar.

20. Sezon 5. Bölüm /22. Bölüm

Semir ve Alex ikilisi genç sporcunun ölümünün perde arkasını aralamak için harekete geçer. İkilinin arabasının ön camına düşen cesetle zincirleme kazalar yaşanır. Kevin’in arkadaşları ölüm haberini duyduktan sonra şok geçirir. Kevin’in en yakın arkadaşı Mehmet, dostunu kaybetmenin acısını yaşar. Ancak Mehmet’in babasının şüpheli tavırları Semir’in gözünden kaçmaz.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20