Kobra Takibi 20. Bölüm İzle – 20. Sezon 4. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 20. Bölüm (20. Sezon 4. Bölüm) İzle

2 Ocak Perşembe

SEMİR KURTULABİLECEK Mİ?

Ülke TV’de ekrana gelen aksiyon-macera dizisi Kobra Takibi 20. bölümüyle, 20. Sezon 4. Bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir ve Alex ikilisi bu kez de bir çalıntı aracın peşine düşerler. Alex aracın arkasından giderken Semir, yanan binanın içinde kalır.

20. Sezon 4. Bölüm /20. Bölüm

Alex ve Semir aldıkları ihbar üzerine harekete geçerler. Alex aracı takip ederken Semir yangın çıkan fabrikanın içinde mahzur kalır. Suzanna ise itfaiyeci olan sevgilisine güzel bir haber vermek için ziyarete gider. İtfaiyeye yangın ihbarı ve binanın içinde bir polis memurunun olduğu bilgisi gelir. Suzanna, polisin ekip arkadaşı Semir olduğunun farkında değildir. Semir ölümle burun buruna gelir. Semir, patlama tehlikesinden sağ çıkacak mı?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20