Kobra Takibi – 19. Sezon 9. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 9. Bölüm İzle

18 Aralık Çarşamba

EKİBİ GİZLİCE İZLEYEN KİM?

Ülke TV ekranlarının sevilen aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 9. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Alex ve Semir’in çalıştığı ekip tatbikat yaptıkları sırada şüpheli birilerinin ekibi gizlice izlediği fark edilir. Bunun üzerine üç yıldır saklanan gerçek ortaya çıkar.

19. Sezon 9. Bölüm

Ekibin en iyi kadın polislerinden olan Jessiy, başarılı bir tatbikat yapar. Kalabalığın içine saklanan bir adamın onların fotoğraflarını çektiğini fark edince kovalamaca başlar. Fotoğrafları çeken adam tanınınca motosikletle kaçar. Ancak Semir ve Alex kovaladıkları kişinin Jessy’nin üç yıl önce öldüğü sanılan kocası olduğunu öğrenir. Jessy, kocasının da polis olduğunu ve uyuşturucu kaçakçılarının peşindeyken öldürüldüğünü anlatır. Jessy’nin durumunu kendi hikâyesine benzeten Alex, bu işin peşini bırakmayacağına söz verir.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20