Kobra Takibi – 19. Sezon 8. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 8. Bölüm İzle

17 Aralık Salı

SEMİR SİLAHLARIN ORTASINDA KALIR!

Ülke TV’de yayınlanan aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 8. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Semir, eski iş yerine gider ve Andrea ile vakit geçirir. Onunla eski günleri hatırlar ve duygulanır. Ancak Semir’e gelen telefon Andrea’nın dikkatini çeker.

8. Bölüm

Semir eski arkadaşları ve Andrea ile birlikte bir kutlama yapar. Eski eşi Andrea ile ilişkilerinin ilk günlerinden bahsederler. Semir’e gelen bir telefon tüm sakinliği bozar. Semir’i eski arkadaşı Sena’nın araması Andrea’nın da dikkatini çeker. Semir, Sena ile konuşurken silahlı bir saldırıya uğrarlar. Sena’yı hedef alanlar kim?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20