Kobra Takibi – 19. Sezon 5. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 5. Bölüm İzle

11 Aralık 2019 Çarşamba

MAHKEMEDE SİLAHLI BASKIN!

Ekranların ilgiyle izlenen aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 5. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde mahkeme salonuna silahıyla giriş yapan Maksim, gazeteci kadını kaçırmaya kalkar. Tesadüfen orada bulunan Alex ve Semir onu durdurmayı başarır.

5. Bölüm

Maksim adında eğitimli bir adamın mahkeme salonuna silahla girmesi olay yaratır. Gazetecilerin çekim yaptığı sırada gerçekleşen baskının asıl amacının farklı olduğunu düşünen Alex ve Semir araştırma başlatır. Maksim’i yakalayan Semir ve Alex sorgudan ipucu yakalamaya çalışır. Maksim’in kullandığı silahın özellikleri başka şüpheler getirir. Silahın yapımında kullanılan sıvının sadece tek bir laboratuvarda kullanıldığını öğrenen Semir ve Alex ikilisi bu bilginin peşinden gider. Laboratuvarda çalışan doktorun, nişanlısı ve Maksim arasında bir bağlantı olduğuna ulaşılır.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20