Kobra Takibi – 19. Sezon 4. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 4. Bölüm İzle

10 Aralık 2019 Salı

SEMİR VE ANDİREA’YI KİM TAKİP EDİYOR?

Ülke TV’nin sevilen aksiyon dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 4. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Semir ve Alex bu defa silahlı bir soyguncunun peşindedir. Yakaladıkları suçlunun Alex’i tanıması şüphe çeker.

4. Bölüm

Semir ve Alex soyguncu takibine çıkar. Yakaladıkları adam Alex’in başına gelen olayları bilir. Alex, haksız yere iki yıl hapiste yatmasının sorumlularını bulmak için bir ipucu bulduğunu düşünür. Soyguncuyu özel bir sorgudan geçiren Alex’in, elde ettiği bilgiler işine yarayacak mı? Diğer taraftan Semir Türk akrabalarının katıldığı bir doğum gününe katılır. Semir, eski karısından doğum gününe gelmesi için söz alır. Ancak akrabaları Semir’in eşinden ayrıldığını kötü bir şekilde öğrenir. Semir ve eski karısının erkek arkadaşı arasında tartışma başlar. Semir ve Andirea silahlı adamlar tarafından kovalanır. Semir, Andirea ve kendini koruyabilecek mi?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20