Kobra Takibi – 19. Sezon 3. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 3. Bölüm İzle

9 Aralık 2019 Pazartesi

ALEX VE SEMİR SUÇLUYU YAKALAYABİLECEK Mİ?

Ülke TV’nin ekranlarının sevilen dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 3. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Alex’in öfkesi, Feliks’in annesinin öldürülmesinden sonra iki katına çıkar. Annesinin öcünü almak için Feliks’e söz verir. Bu cinayet çözülmeden bir görev daha gelir. Ünlü bir doktorun kızının kaçırılması Alex ve Semir’i harekete geçirir.

3. Bölüm

Alex, annesini saldırıda kaybeden Feliks’e sahip çıkar. Ancak gözler mahkeme kararına sert tepki veren Alex’e çevrilir. Onu sakinleştirmek de Semir’e düşer. Feliks’in sosyal hizmetlere gönderilmesi gerekir. Bu kararı ona söylemekte zorlanan Alex, ona veda etmek zorundadır. Diğer yandan Semir önemli bir doktorun kaçırılan kızının peşine düşer. Semir aracıyla kaza yapınca ortağı Alex’ten yardım ister. Alex, şüpheli kadını yakalar ve rehin alır. Ancak şüpheli kadın ve Alex’in olduğu araba nehre uçar. Şüpheli kadın nehirden çıkmazken adının Nichole olduğu öğrenilir. Alex ve Semir suçluyu bulabilecek mi?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20