Kobra Takibi 17. Bölüm İzle – 20. Sezon 1. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 17. Bölüm İzle

30 Aralık Pazartesi

SAHİPSİZ CESET KİME AİT?

Ülke TV’de ekrana gelen heyecan dolu dizi Kobra Takibi 17. bölümüyle (20. Sezon 1. Bölüm) izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir ve Alex ralli yarış alanına giderler. Eskiden hızlı bir araç sürücüsü olan Alex, arkadaşlarıyla karşılaşırlar.

17. Bölüm – 20. Sezon 1. Bölüm

Yarış alanına giden Alex, eski günlerine tekrar döner. Gençlik yıllarında araç yarışlarına katılan Alex arkadaşlarıyla bir araya gelir. Semir ve Alex keyifli vakit geçirdikleri sırada bir ceset fark ederler. Semir ve Alex ikilisi cesedin akıbetini araştırmaya başlar.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20