Kobra Takibi – 19. Sezon 16. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 16. Bölüm İzle

27 Aralık Cuma

SEMİR’İN KIZI NEREDE?

Ülke TV ekranlarının heyecan dolu dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 16. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir, kızı Dana’dan gelen telefonla endişelenir. Semir’in kızı Dana kaçırıldı mı?

19. Sezon 16. Bölüm

Uzun zamandır konuşmadıkları kızından gelen yardım telefonu herkesi korkutur. On beş yıldır kendisi ile görüşmeyen Dana’nın kendisinden yarım istemesi Semir’i daha da heyecanlanır. Semir tüm ekip arkadaşlarını harekete geçirir. Dana’nın aramasından onun nerede olduğuna ulaşırlar. Dana’nın annesi onun Brüksel’e altı aylığına gittiğini söyler. Semir’in kızı kaçırıldı mı?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20