Kobra Takibi – 19. Sezon 15. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 15. Bölüm İzle

26 Aralık Perşembe

SEMİR VE ALEX MAFYANIN PEŞİNDE!

Ülke TV’nin sevilen dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 15. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün eski bir polisi yakın takibe alan Alex ve Semir ikilisi, kovalamada silahlarını da kullanmak zorunda kalır.

19. Sezon 15. Bölüm

Semir ve Alex sıradan bir güne başladıklarını düşünürken yanlış bir sollama yapan aracı takibe alırlar. Araçla hız yaparak Alex ve Semir’den kaçmaya çalışan kişilerin eski polis olduğu anlaşılır. Ortada bir soygun olduğu haberi ikiliyi pek tatmin etmez. Olayın içinde Rus bir mafyanın olması araştırmayı değiştirir. Alex ve Semir ikilisi mafyanın izini bulabilecek mi?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20