Kobra Takibi – 19. Sezon 14. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 14. Bölüm İzle

25 Aralık Çarşamba

SEMİR VE ANDREA YENİDEN BAŞLAR!

Ülke TV’de yayınlanan aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 14. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Semir, rüyasında gördüğü gibi Andrea ile bir çatışmanın ortasında kalır ama onu ölümden kurtarmayı başarır. Andrea ile birlikte tekrar denemeye karar verirler.

19. Sezon 14. Bölüm

Semir ve Andrea ilişkilerine bir şans daha verir. Andrea’nın silahlı saldırıya uğraması onları yakınlaştırır. Ölümden dönen Andrea’ya, Semir elleri ile yemek yapar ve hastanede bakımını üstlenir. Andrea’yı ziyarete giden Semir, yakınlardaki bir bankaya saldırıldığı ihbarını alır. Alex de merkezden gelir ve kovalamaca başlar. Alex, motosikletle kaçmaya çalışan şüpheliyi yakalar. Ancak şüphelinin yüzünü gördüğünde onun kaçmasına göz yumar. Alex’in şüpheli kadınla bir bağlantısı mı var?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20