Kobra Takibi – 19. Sezon 13. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 13. Bölüm İzle

24 Aralık Salı

SEMİR RÜYANIN ETKİSİNDEDİR!

Ülke TV’de ekrana gelen aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 13. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Semir’in içinde hep karısı ve çocuklarına birilerinin zarar vermesi korkusu vardır. Gördüğü kötü rüya onu daha çok etkiler.

19. Sezon 13. Bölüm

Semir, rüyasında eski karısı Andrea’nın öldürüldüğünü görür ve çığlıklarla uyanır. Uyandığında gördüğünün rüya olduğunu anlayınca biraz olsun rahatlar. Öte yandan ortağı Alex ile yeni bir kovalamanın içine girerler. Takip ettikleri kadını, tutuklamak için durduklarında saldırıya uğrarlar. Kadın Alex ve Semir’e sert bir şekilde saldırır. İkili istemeden de olsa kadına vurmak zorunda kalırlar. Bunu duyan komser çok sinirlenir. Kadının kullandığı aracın konsolosluğa kayıtlı olduğu anlaşılır.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20