Kobra Takibi – 19. Sezon 12. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 12. Bölüm İzle

23 Aralık Pazartesi

SEMİR VE ALEX SİLAHLI SALDIRININ ORTASINDA KALIR!

Ülke TV’de yayınlanan aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 12. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Semir ve Alex otobanda hâkimiyetini kaybeden bir sürücüye gelir. O sırada otobanda zincirleme araç kazası yaşanır. Aracın içinden çıkan adamın boynundan vurulduğu anlaşılır.

19. Sezon 12. Bölüm

Semir ve Alex yolda karşılaştıkları trafik kazasının basit bir kaza olmadığını anlar. Öldürülen adamın eşini sorgulayan ikili Yohandes’in ajan olmasından şüphelenir. Karısı ise bazı bilgileri polisle eksik paylaşır. Semir ve Alex, öldürülen adamın karısını sorgulamak için evine gittiklerinde ev taranır. Semir ve Alex ikilisi çok yoğun bir silahlı çatışmanın içinde kalır.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20